День сміху!

Дитинство – радісна пора у житті дитини, коли весь світ начебто посміхається тобі назустріч.

1 квітня – одне з найулюбленіших світ дошкільнят нашого садочку і вже стало традицією відзначати День сміху, адже пожартувати люблять як дорослі так і дітвора. Саме тому, з метою формування в дітей почуття гумору та створення емоційно-позитивної атмосфери з нагоди Дня сміху, в нашому закладі була організована та проведена розвага «Веселий оркестр». Діти були одягнені в яскраві ковпачки, кольорові бантики. Маленькі артисти розповідали гуморески, співали веселих пісень та грали на музичних інструментах. У гості завітала весела клоунесса Барбариска.

День сміху, пройшов весело та яскраво! У кожного на обличчі сяяла щаслива посмішка!

/Files/images/наташа 1.jpg /Files/images/наташа 2.jpg /Files/images/наташа 3.jpg