Повернутися до звичайного режиму

Освітні програми, що реалізуються в закладі дошкільної освіти

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років "Дитина"

Освітня програма розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт"

Парціальні програми

"Про себе треба знати, про себе треба дбати", програма для дітей з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років

"Грайлик", програма з організації тетаралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі

"Казкова фізкультура" програма з фізичного виховання для дітей раннього та дошкільного віку

Програма національно-патріотичного виховання для дітей дошкільного віку "Україна - моя Батьківщина"

Програма з англійської мови "Цікавинка"

Програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років "Вчимося жити разом"

Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в старших групах:

- робочі зошити (комплекти) Альбом майбутнього першокласника за програмою "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку (І.С.Панасюк). Зошит майбутньому першокласнику: У світі природи (Г.М.Дерипаско). Зошит майбутньому першокласнику: математика (Л.і.Титаренко, О.М.Масюк). Зошит майбутньому першокласнику: готуємося до письма (І.В.Цепова), видавництва Ранок, рік надання грифу 2015.