15.05.2023-19.05.2023 Тиждень безпеки дитини

В рамках Тижня педагоги творчо і виважено підійшли до проведення різноманітних освітньо-виховних заходів з питань безпеки дитини. Кожен захід був спрямований на те, щоб сформувати у дітей свідоме ставлення до особистої безпеки, дати їм змогу набути стереотипу правильної поведінки в певних ситуаціях. Ефективними формами роботи виявилися: навчальні відео, перегляд мультфільмів із серії «Уроки тітоньки Сови», «Фіксики». Закріпили правила поведінки під час пожежної та мінної безпеки, поведінки в укритті, на вулиці, вдома. Проводилась просвітницька робота серед батьків вихованців, задіюючи онлайн-платформи з посиланнями на актуальні тематичні матеріали: пам'ятки, поради. Наші творчі вихованці брали участь у виставці малюнків «Небезпека очима дітей».