Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

6 квітня в Україні і світі відзначають Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку (International Day of Sport for Development and Peace).

«Спорт на благо миру та розвитку» – ключове формулювання цієї міжнародної події, що підкреслює його важливість і необхідність для суспільства, держави та усіх нас.

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання та нашого благополуччя. Спорт є потужним інструментом зміцнення соціальних зв’язків і мереж. Він об’єднує навколо позитивних цінностей, а також є універсальною мовою для сприяння терпимості та взаєморозуміння.

В рамках проведення святкування педагоги поповнили скарбничку знань дітей про різноманітні види спорту, значення фізкультури для зміцнення здоров’я.

Сучасні сім’ї все частіше приходять до того, що здоров’я це дуже важливо для повноцінного і щасливого життя. Щоб кожен відчував себе відмінно, допомагає спорт для всієї родини.

День пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже всі мали на меті викликати у дітей бажання займатися спортом, берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої, доброму гуморі.

/Files/images/изображение_viber_2022-10-14_09-48-04-770.jpg /Files/images/изображение_viber_2022-10-21_13-03-25-476.jpg /Files/images/изображение_viber_2022-10-15_20-51-40-730.jpg