Інформаційний марафон "Здоров'я як стиль життя"

Педагогами КЗ «ДНЗ № 428» проведено інформаційний марафон «Здоров’я як стиль життя», відповідно до якого проводилися різноманітні заходи у трьох напрямках: робота з дітьми, педагогами та батьками. Протягом інформаційного марафону здійснювалась змістовна робота, направлена на виявлення та поповнення знань дітей про способи зміцнення та збереження здоров’я, вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок батьків з інформування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя.

Ми, вважаємо, що дитина, у якої сформоване сприйняття власного здоров’я як особистісної цінності, намагатиметься свідомо коригувати свою поведінку щодо здорового існування.

Підсумком проведення марафону став фото-вернісаж «Здоровим бути престижно», де батьки поділилися спортивними успіхами свої дітей поза дошкільним закладом.

/Files/images/6.jpg /Files/images/5.jpg