Всесвітній День Землі

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Кожного року до цього яскравого та потрібного дійства долучається і наш заклад дошкільної освіти. Наші педагоги запропонували дітям онлайн заняття "Наш дім- земля". В ході заняття вихователі формували у малюків усвідомлене ставлення про планету Земля, про те, що тільки об'єднаними зусиллями можливо боротися з екологічними та існуючими проблемами на нашій планеті. Запропонували дітям перегляд презентацій, грали в інтерактивні ігри. А також діти малювали малюнки, в яких передали свої побажання нашій планеті.