/Files/images/гориз. цветок.gif

Основні напрями діяльності

Єдина науково-методична тема, над якою працює колектив «Підвищення ефективності та якості освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників».

Педагогічний колектив ЗДО спрямовує свою діяльність в 2020/2021 навчальному році на вирішення, таких пріоритетних завдань:

1. Освіта для сталого розвитку як технологія сучасного погляду на життя у дітей дошкільного віку.

2. Формування сучасних підходів до мовленнєвого розвитку дітей та вплив художньо-мовленнєвої діяльності на розвиток і формування мовленнєвої компетенції дошкільників.

3. Спрямування роботи колективу на актуалізацію осовних завдань з безпеки життєдіяльності, охорони життя і збереження здоров'я дошкільників шляхом створення сучасного розвивального середовища та формування ціннісного ставлення до свого здоров'я.

Дошкільний навчальний заклад працює над музичним пріоритетним напрямком.